WYSZUKAJ:
STATUS:
ETAP:

NOWOCZESNE OSIEDLA MIESZKANIOWE

OD DOŚWIADCZONEGO DEWELOPERA

LONGBRIDGE to międzynarodowa grupa reprezentująca kapitał izraelski, składająca się ze spółek realizujących projekty inwestycyjne z zakresu nieruchomości.

Zajmujemy się tworzeniem nowoczesnych osiedli mieszkaniowych, których główne atuty to świetna lokalizacja, klasyczna i elegancka architektura, materiały wykończeniowe najwyższej jakości oraz komfortowe układy przestrzenne mieszkań.

Dzięki połączeniu naszego profesjonalizmu z klasą współpracujących firm, w tym generalnego wykonawcy, udaje nam się osiągnąć cel: wysoki standard w przystępnej cenie.

Grupę LONGBRIDGE wyróżnia przy tym niezwykła dbałość o klienta i spełnianie jego oczekiwań. Dlatego oprócz przedstawiania gotowych propozycji, tworzymy także indywidualne, dopasowane do potrzeb konkretnego nabywcy.

logo longbridge

Profesjonalizm i bezpieczeństwo transakcji

W biurach sprzedaży firmy LONGBRIDGE nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną i sprawną obsługę oraz całkowite bezpieczeństwo transakcji, a w razie potrzeby – także na porady związane z finansowaniem. Przez cały proces projektowania myślimy o przyszłych mieszkańcach, dążąc do urzeczywistnienia ich wyobrażeń. Od 2015 roku jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Ogólnopolska działaność

Obecnie grupa LONGBRIDGE koncentruje się na realizacji projektów w największych miastach Polski. Wśród naszych zasobów jest kilkadziesiąt gruntów, które w ostatnich latach nabyliśmy pod inwestycje z własnych środków. Bez względu na charakter projektu, zawsze stawiamy na najwyższe standardy budownictwa.