WYSZUKAJ:
STATUS:

UNIKALNA ARCHITEKTURA

BALKON
LUB TARAS

Każdy apartament będzie posiadał przestronny balkon lub taras.

TARASY
NA DACHU

Lokale znajdujące się na ostatnim piętrze dodatkowo będą miały tarasy na dachu

STONOWANA
ARCHITEKTURA

Duże przeszklenia, zapewniające wszystkim apartamentom odpowiednie doświetlenie światłem słonecznym.

KOMFORT
I BEZPIECZEŃSTWO

Całodobowy monitoring i ochrona

UNIKALNA
LOKALIZACJA INWESTYCJI

Adres inwestycji - skrzyżowanie ulicy Szajnowicza i alei Komisji Edukacji Narodowej - gwarantuje spokój i wolność od zgiełku bez konieczności rezygnowania z miejskich wygód. W zasięgu kilku minut spaceru mieszkańcy Forest Club dojdą do:

  • Lasu Kabackiego
  • Stacji Metra Kabaty
  • Hipermarketu Tesco
  • Licznych sklepów i Bazarku kabackiego przy ul. Wąwozowej
  • Wielu publicznych i prywatnych szkół i przedszkoli, m.in. Prywatnej Szkoły Sióstr Niepokalanek czy International American School
  • Basenów, kortów tenisowych, klubów fitness
  • Dziesiątek restauracji i klimatycznych kawiarni wzdłuż al. KEN
(powiększ mapę)

PLAN OSIEDLA

Plan zagospodarowania

KABATY

PRESTIŻ I NATURA

Kabaty to niezwykła oaza spokoju na południowym Ursynowie. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają niskiej, kameralnej zabudowie oraz bliskości Lasu Kabackiego, jednego z największych rezerwatów przyrody w obrębie województwa mazowieckiego.

To właśnie tu mieszkańcy Kabat najchętniej spędzają wolny czas - na przejażdżkach rowerowych, jeździe konnej, joggingu, spacerach, piknikach, a zimą - na uprawianiu narciarstwa biegowego. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również wiele obiektów sportowych - pływalni, kortów tenisowych, ścieżek rowerowych i spacerowych z zabytkową Aleją Kasztanową i uwielbianym przez dzieci i młodzież Parkiem Przy Bażantarni na czele.

WSZYSTKO
NA WYCIĄGNIĘCIE
RĘKI

Forest Club to jedyna w swoim rodzaju propozycja na mapie Warszawy.

Dzięki unikalnej lokalizacji łączy w sobie dwie najbardziej pożądane zalety inwestycji mieszkaniowej: położenie w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych oraz możliwość korzystania z pełnej oferty infrastrukturalnej Wielkiego Miasta.

Znajdź czas
na małe przyjemności

Las Kabacki

Poranny jogging
w Lesie Kabackim

Lunch z przyjaciółmi

Miłe spędzony czas z przyjaciółmi
w jednej z pobliskich restauracji

Zakupy

Szybkie zakupy
w pobliskim Tesco

Mimo kameralnego charakteru, Kabaty dysponują pełną infrastrukturą wielkomiejskich dzielnic - w okolicy nie brakuje szkół wszystkich poziomów, sklepów, obiektów ochrony zdrowia, aptek, kafejek i restauracji.

Pozostają również świetnie skomunikowane z resztą stolicy - pierwsza linia metra dowiezie nas do śródmieścia w 20 minut, a rozwijająca się infrastruktura drogowa umożliwia szybki dojazd do Wilanowa, Konstancina i obwodnicy Warszawy.