WYSZUKAJ:
STATUS:
ETAP:

UNIKALNA ARCHITEKTURA

wizualizacja nowych mieszkań

BALKON
LUB TARAS

Każdy apartament będzie posiadał przestronny balkon lub taras.

TARASY
NA DACHU

Lokale znajdujące się na ostatnim piętrze dodatkowo będą miały tarasy na dachu

STONOWANA
ARCHITEKTURA

Duże przeszklenia, zapewniające wszystkim apartamentom odpowiednie doświetlenie światłem słonecznym.

KOMFORT
I BEZPIECZEŃSTWO

Całodobowy monitoring i ochrona

UNIKALNA
LOKALIZACJA INWESTYCJI

Adres inwestycji - skrzyżowanie ulicy Szajnowicza i alei Komisji Edukacji Narodowej - gwarantuje spokój i wolność od zgiełku bez konieczności rezygnowania z miejskich wygód. W zasięgu kilku minut spaceru mieszkańcy Forest Club dojdą do:

  • Lasu Kabackiego
  • Stacji Metra Kabaty
  • Licznych sklepów i Bazarku kabackiego przy ul. Wąwozowej
  • Wielu publicznych i prywatnych szkół i przedszkoli, m.in. Prywatnej Szkoły Sióstr Niepokalanek czy International American School
  • Basenów, kortów tenisowych, klubów fitness
  • Dziesiątek restauracji i klimatycznych kawiarni wzdłuż al. KEN
nowe inwestycje w Warszawie (powiększ mapę)

PLAN OSIEDLA

Plan zagospodarowania

KABATY

PRESTIŻ I NATURA

Kabaty to niezwykła oaza spokoju na południowym Ursynowie. Swój wyjątkowy charakter zawdzięczają niskiej, kameralnej zabudowie oraz bliskości Lasu Kabackiego, jednego z największych rezerwatów przyrody w obrębie województwa mazowieckiego.

To właśnie tu mieszkańcy Kabat najchętniej spędzają wolny czas - na przejażdżkach rowerowych, jeździe konnej, joggingu, spacerach, piknikach, a zimą - na uprawianiu narciarstwa biegowego. Do dyspozycji mieszkańców pozostaje również wiele obiektów sportowych - pływalni, kortów tenisowych, ścieżek rowerowych i spacerowych z zabytkową Aleją Kasztanową i uwielbianym przez dzieci i młodzież Parkiem Przy Bażantarni na czele.

WSZYSTKO
NA WYCIĄGNIĘCIE
RĘKI

Forest Club to jedyna w swoim rodzaju propozycja na mapie Warszawy.

Dzięki unikalnej lokalizacji łączy w sobie dwie najbardziej pożądane zalety inwestycji mieszkaniowej: położenie w cichej i spokojnej okolicy w sąsiedztwie rozległych terenów zielonych oraz możliwość korzystania z pełnej oferty infrastrukturalnej Wielkiego Miasta.

Znajdź czas
na małe przyjemności

Las Kabacki

Poranny jogging
w Lesie Kabackim

Lunch z przyjaciółmi

Miłe spędzony czas z przyjaciółmi
w jednej z pobliskich restauracji

Zakupy

Szybkie zakupy
w pobliskich lokalnych sklepach

Mimo kameralnego charakteru, Kabaty dysponują pełną infrastrukturą wielkomiejskich dzielnic - w okolicy nie brakuje szkół wszystkich poziomów, sklepów, obiektów ochrony zdrowia, aptek, kafejek i restauracji.

Pozostają również świetnie skomunikowane z resztą stolicy - pierwsza linia metra dowiezie nas do śródmieścia w 20 minut, a rozwijająca się infrastruktura drogowa umożliwia szybki dojazd do Wilanowa, Konstancina i obwodnicy Warszawy.

Inwestycje mieszkaniowe Warszawa - Twoja inwestycja w przyszłość

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Własne M to spełnienie marzeń o swojej, prywatnej przestrzeni, ale również inwestycja na przyszłość. Na jej wartość duży znaczący wpływ ma lokalizacja nieruchomości. W rankingach miast atrakcyjnych do zamieszkania czołówkę otwiera Warszawa. Jest idealnym miejscem pod kątem rozwoju społecznego, daje duże możliwości zawodowe, a najwyższe w kraju zarobki umożliwią spełnienie marzeń o założeniu rodziny lub znalezieniu swojego wymarzonego mieszkania. Inwestycja w mieszkania w Warszawie to najlepsza opcja, gdy szukasz lokum dla siebie jak i pod wynajem. Rynek nieruchomości jest różnorodny, a zapotrzebowanie na mieszkania duże. Dlatego jeśli chcesz zamieszkać w stolicy lub interesuje Cię inwestowanie w mieszkania w Warszawie – sprawdź Forest Club Kabaty.

Inwestowanie w nieruchomości w Warszawie – dlaczego warto

Inwestowanie w nieruchomości to jedna z najbezpieczniejszych form lokowania kapitału. Nie ważne czy jest to inwestycja w nieruchomości Ursynów, czy w innej dzielnicy w Warszawie, w miarę upływu czasu, mieszkania zyskują na wartości, a im bardziej prestiżowa i nowoczesna inwestycja, tym wyższa jest stopa zwrotu. Warszawa niezmiennie pozostaje najatrakcyjniejszym miejscem do zamieszkania, co w dłuższej perspektywie oznacza pewną i stabilną inwestycję, niezagrożoną okresowymi wahaniami rynku. Warto podkreślić, że Warszawa wybija się na czołówkę miast nie tylko w Polsce, ale również w Europie Środkowo-Wschodniej, a jeśli chodzi o nowe inwestycje, Ursynów okazuje się szczególnie atrakcyjny. Nowe mieszkania w Warszawie kupują nie tylko Polacy, ale coraz częściej również obcokrajowcy, którzy chętnie wybierają stolicę jako swoje miejsce do zamieszkania na dłużej. Dynamiczny rozwój ekonomiczno-gospodarczy miasta, różnorodność kulturowa, bogata oferta inwestycyjna sprawia, że apartamenty w Warszawie to gwarancja dobrze zainwestowanych środków.

Forest Club Kabaty – mieszkania inwestycyjne w Warszawie

Szukając mieszkań inwestycyjnych w Warszawie warto zwrócić uwagę na lokalizację apartamentu, która ma znaczący wpływa na wartość inwestycji. Jedną z atrakcyjniejszych dzielnic w Warszawie jest Ursynów. Poza świetną infrastrukturą komunikacyjną, ma dobrze rozwiniętą sieć placówek edukacyjnych (szkoły, przedszkola, żłobki), wiele centrów handlowych i obiektów usługowych. Jest świetnie skomunikowana z pozostałymi częściami miasta. Wystarczy zaledwie 20 minut by dotrzeć do śródmieścia pierwszą linią metra. Bliskość lotniska Okęcia i szybki dojazd do obwodnicy miasta, czyni ją idealnym wyborem dla osób często podróżujących

Mieszkania inwestycyjne na Ursynowie to idealna opcja nie tylko dla osób, które cenią życie w mieście i udogodnienia z nim związane. Bliskość jednego z największych rezerwatów przyrody, w obrębie aglomeracji warszawskiej - Lasu Kabackiego czyni z lokalizacji idealne miejsce do zamieszkania dla osób, które szukają ciszy i spokoju. Ścieżki piesze i rowerowe, miejsca na spacery z psem, pikniki – to idealna opcja dla osób aktywnych fizycznie i wszystkich, którzy szukają miejsc do biegania, jazdy na rolach czy gry w tenisa.

Forest Club Kabaty to nowoczesne osiedle w niskiej zabudowie, gwarantujące kameralność i spokój, bez konieczności rezygnacji z wielkomiejskich wygód. Nowe inwestycje w Warszawie rzadko kiedy łączą tak spójnie bliskość centrum miasta oraz natury i zieleni. Mieszkanie w centrum to nie tylko wygoda i oszczędność czasu na co dzień, ale również prestiż. Dzięki rozbudowanej, wewnętrznej infrastrukturze osiedle jest w pełni samowystarczalne, zarówno pod kątem rekreacyjnym, gastronomicznym jak i komunikacyjnym.

Apartamenty przy lesie Kabackim – przestrzeń z widokiem na przyszłość

Jeśli interesują Cię mieszkania na sprzedaż Warszawa w stanie deweloperskim, na wysokim standardzie – wybierz Forest Club Kabaty. Apartamenty zaprojektowane zostały tak, by zapewnić maksymalny komfort żucia. Każde mieszkanie wyposażone zostało w przestrony balkon lub taras, a lokale na parterze – we własny ogródek. Osiedle posiada monitoring i ochronę. Nowoczesna i starannie przemyślana architektura sprawia, że całość daje przyjemne, estetyczne wrażenia. Forest Club Kabaty to idealne mieszkanie dla singli, rodzin z dziećmi i seniorów. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Interesuje Cię inwestycja w mieszkania w Warszawie? Wybierz Kabaty Forest Club. Masz pytania? Chętnie się poznamy i na wszystkie odpowiemy. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami mailowo lub telefonicznie.